Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Z 0-2 do 7-2! Zwycięstwo w pięknym stylu!!!

Mecz02.06.2007 - Wola Batorska - III Liga gr 2 - Juniorzy

BATORY Wola Batorska - Wiarusy Igołomia 7-2 (5-2)

Bramki: Gracz 25', Siwek 31', Paliński 34',60', Sowiński 37', Maślaniec 44', Mleko A.63'(K) - Paluch, Jeleń.

Skład: Mleko A.- Biernat, Gorycki G., Gracz, Gorycki K.- Gorycki D.(Cz.K.), Starosta, Maślaniec, Paliński - Siwek, Sowiński.

Sędziował:Kamil Baryczka (Podłęże).

W sobotnim meczu drużynie Batorego przyszło się zmierzyć ze znajdującą się wyżej w tabeli, drużyną Wiarusów Igołomia. Początek meczu nie ułożył się zbyt pomyślnie gdyż po 20 minutach gry było 0-2. Bramki dla gości zdobyli Paluch i Jeleń. Jednak dalsza część meczu to popis drużyny Batorego. Dobra gra naszych skrzydłowych, skuteczność w wykańczaniu akcji, a także nietuzinkowe indywidualne zagrania spowodowały, że po bramkach Gracza, Siwka, Palińskiego, Sowińskiego i bardzo dobrze spisującego się Maślańca Batory prowadził po 45 minutach 5-2. Drużyna gości była całkowicie zaskoczona szybkim obrotem spraw.
Po przerwie nasza drużyna pewnie kontrolowała dalszy przebieg meczu nie pozwalając sobie strzelić bramki Wiarusom. Bardzo dobra postawa (z małymi wyjątkami) naszej defensywy napawa optymizmem. Ukoronowaniem pięknego widowiska była bramka z rzutu karnego naszego bramkarza Arka Mleko (sytuacje wypracował Starosta). Wcześniej swoją drugą bramkę zdobył Paliński, pięknie zamykając kombinacyjną akcję. Dobrej atmosfery nie pokrzyżowała nawet nieco kontrowersyjna sytuacja z 64 minuty kiedy to sędzia wyrzucił z boiska za faul Darka Goryckiego.
Zwycięstwo z dobrym przeciwnikiem bardzo cieszy. Bardzo poprawna gra również. Widać dobrą pracę trenera P. Kierzyka i duży potencjał naszych juniorów. Gratulacje Chłopaki!!!