Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Kolejna porażka trampkarzy

Mecz15.09.2007 - Sobota - II Liga Trampkarzy

LKS Czarnochowice - BATORY Wola Batorska 5-0 (-:-)

Skład:Biernat M.- Gurgul, Stasiak Seb., Michalik (Dziadur), Chytkowski - Bystrowski, Pejski, Jaworski, Nosek - Bronikowski, Biela .

Niestety trampkarze Batorego ponieśli kolejną porażkę w drugiej kolejce. Tym razem nasi zawodnicy musili uznać wyższość swoich rówieśników z Czarnochowic. Mamy nadzieję, że w kolejnych meczach będą uzyskiwać już tylko lepsze rezultaty.

Serdecznie zapraszamy kibiców!

To wszystko czeka nas w weekend ale w środowych meczach eliminacji do Mistrzostw Europy na boiskach a nawet poza nimi również było gorąco. Zamieszczamy link z meczu Portugalia-Serbia (1:1) z potyczki Dragutinovicia z trenerem portugalczyków Felipe Scolari...

Sparing w Cikowicach odwołany!!!!

Informacja/OgłoszenieCzwartkowy sparing w Cikowicach z miejscowym Orłem został odwołany. Powodem jest zły stan murawy boiska po ostatnich deszczach i podtopieniach.
Trening w czwartek o 18.00

Sparing w Cikowicach!

MeczKorzystając z przerwy w rozgrywkach - spowodowanych sytuacją pogodową - w najbliższy czwartek (13.09.2007) drużyna seniorów rozegra sparing w Cikowicach z miejscowym Orłem. Wyjazd o godz 18.
A już w najbliższą sobotę o godz. 16.30 na stadionie K.S. Batory mecz 4 kolejki klasy C seniorów:
 'Batory' Wola Batorska vs 'Zieloni' Niegowić
Serdecznie zapraszamy!

Komunikat PPN Wieliczka!

Komunikat opublikowany na stronie Podokręgu Piłki Noznej Wieliczka:
"Informujemy, iż z uwagi na aktualną sytuację pogodową mecze wszystkich klas rozgrywkowych zaplanowane na 8 oraz 9 września 2007 zostają odwołane!!!"

Kolejne Zwycięstwo Seniorów "Batorego"

Mecz02.09.2007 - Wola Batorska - C-klasa / Seniorzy

BATORY Wola Batorska - Concordia Pawlikowice 3-1 (1-1)

Bramki: 2x
K. Kasprzyk, Frankiewicz 'Kudyk'

Skład: K. Dzudza - Kobylarz. Dąbroś, Wieczorek, Kołodziej - Król(Siwek),Krom(D.Bochenek) , Sondel-ŻK, Łub - K.Kasprzyk, Frankiewicz "Kudyk" (Flak)

Do drugiego meczu zawodnicy Batorego przystępowali z nadzieją na powtórzenie dobrego wyniku z pierwszej kolejki (wygrana z Dębem). Już od pierwszych minut przystąpili do ataku, co zaowocowało bramką zdobytą 'główką' przez Krzysztofa Kasprzyka. Zaskoczeni dobrą postawą gospodarzy piłkarze z Pawlikowic otrząsnęli się i pod koniec pierwszej połowy zdołali wyrównać po niefortunnej interwencji naszego stopera. Do szatni obydwie drużyny schodziły z jednym trafieniem na swoim koncie. Na początku drugiej połowy gra byla wyrównana, jednak Obrona Batorego po kilku nieporozumieniach w pierwszej połowie zaczęła się lepiej rozumiec, więc nie dochodziło do bardzo groźnych sytuacji dla Concordii. Na uznanie zasługują także pewne interwencje debiutującego bramkarza. Pewna gra pomocników zapewniała spokój w środku pola, a także pozwalała nam stwarzać groźne sytuacje. Najpierw jedną z nich wykorzystał Krzysztof Kasprzyk, który do końca zachował zimną krew w zamieszaniu w polu karnym Concordii, a później wynik zamknął "Kudyk".
Po końcowym gwizdku pełnię radości Batorego wstrzymywali goście, którzy zarządali sprawdzania kart zawodników drużyny z Woli Batorskiej, bylo z tym trochę zamieszania, ale można to usprawiedliwiać jedynie niedowierzaniem w tak wysoką formę gospodarzy. Wynik zawodów oczywiście nie uległ zmianie. Na szczególną uwagę zasługuje postawa naszego super-snajpera Krzysztofa Kasprzyka, który w dwóch meczach zdobył łącznie trzy bramki! Drugie zwyciestwo w drugim meczu, w dodatku z tak silnym przeciwnikiem może nastawiać optymistycznie przed kolejnym meczem z jednym z faworytów, Zrywem Szarów (w drugiej kolejce Zryw uległ drużynie Zagaja Gdów 3:1).

Zdjęcia
Tabela

Porażka Trampkarzy na rozpoczęcie sezonu

Mecz01.09.2007 - Wola Batorska - II Liga Trampkarzy

BATORY Wola Batorska - Zryw Szarów 0-3

Skład: Biernat - D. Chytkowski , B. Biela, S. Stasiak,S Stasiak.- W. Bronikowski, M. Pejski , B. Gurgul - Ł. Dziadur, J Kapała ,Ł Jaworski.

Sędziował: Grzegorz Harabasz.

Tabela Zdjęcia

Porażka Juniorów z Wiarusami

Mecz02.09.2007 - Wola Batorska III Liga Gr. 2/ Juniorzy

BATORY Wola Batorska-Wiarusy Igołomia 2-6

Bramki: D.Gorycki [k], G.Gorycki

Skład: T.Osika - Gorycki D, G. Gorycki, Mazur, Biernat W.- Paliński, P. Siwek , - Sowiński, Maślaniec.

Tabela

Wielkie zwycięstwo w dziesiątkę!!!!

Mecz26.08.2007 - Zabierzów Bocheński - C-klasa / Seniorzy

Dąb Zabierzów Bocheński - BATORY Wola Batorska 1-2 (0-0)

Bramki : K. Kasprzyk, K. Siwek

Skład:
A. Mleko - Kobylarz. Dąbroś, Łub(Siwek), Kołodziej - Król (Sowiński-ŻK), Frankiewicz, Sondel-ŻK, Wieczorek- Krom (K.Kasprzyk), P.Kasprzyk-(CZK).

W inaugurującej rozgrywki C-klasy kolejce drużynie Batorego Wola Batorska przyszło zagrać w Zabierzowie Bocheńskim z Dębem. Ekipa gospodarzy, która jescze rok temu występowała w B-klasie była w tym meczu faworytem jednak nasi zawodnicy postarali się o dużą niespodziankę.
W pierwszej połwie dominowała walka w środku pola. Z racji tego, że to mecz derbowy nikt nie odpusczał i walka była o każdą piłkę. Szybkie tempo ,akcja za akcją raz pod jedną raz pod drugą bramką spowodowały, że mecz był niezłym widowiskiem o czym przekonali się licznie zgromadzeni kibice. Kluczowym momentem meczu była 38 minuta kiedy to sędzia wyrzucił z boiska Piotrka Kasprzyka za nieparlamentarne słowa skierowane pod jego adresem. Od tego momentu Dąb przejał inicjatywę na boisku.
Po przerwie gospodarze cały czas byli w natarciu a drużyna przyjezdnych ograniczała się do rozbijania ich ataków i ewentualnie na grę z kontry. Około 65 minuty spełniły się marzenia zawodników Dębu. Nasz były zawodnik Grzesiek Pawełek strzelił główką w zamieszaniu pod naszą bramką po wykonaniu rzutu rożnego. Widząc to nasz trener dokonał zmian, które okazały się strzałem w dziesiątkę (weszli Siwek, Sowiński i wcześniej K.Kasprzyk). Po jednej z naszych kontr fantastycznym strzałem z ostrego konta popisał się Krzysztof Kasprzyk zdobywając wyrównującą bramkę. Po stracie bramki Dąb atakował ale nasze kontry były bardzo groźne. A to co się stało w 89 minucie napewno na długo zostanie w pamięci piłkarzy obu drużyn. Dzięki szarży na prawej flance Sowińskiego i centrze na 16 metr Krzysztof Siwek popisał się przepięknym strzałem w krótki róg. Bramkarz gospodarzy nie miał nic do powiedzenia przy tym strzale. Radość piłkarzy Batorego była nie do opisania. Po 4 doliczonych minutach sędzia Biernat zakończył mecz i pierwsze zwycięstwo Batorego w tym jakże prestiżowym meczu stało się faktem!

Zdjęcia
- TABELA

Kolejny remis w Cikowicach

Mecz23.08.2007 - Cikowice - Sparing / Seniorzy

Orzeł Cikowice - BATORY Wola Batorska 2-2 (0-1)

Bramki: Frankiewicz , Damian Ixiński

Skład:Mleko A. - Mirek Kołodziej, Dąbroś, Sondel,Wieczorek (Starosta)- Łub, Damian Ixiński, Frankiewicz, Król - P.Kasprzyk, K.Kasprzyk.

Sędziował: "Hipek"

Pierwsza połowa tego spotkanie to bardzo zacięte i wrównane widowisko. Gra przenosiła się raz po raz z jednej na drugą bramkę. Po 45 minutach to jednak drużyna Batorego prowadziła 0-1. Mogło być ono nawet większe gdyby nasi zawodnicy wykorzystali 2 stuprocentowe sytuację. W tej częsci gry mimo iż to Orzeł miał wieksze posiadanie piłki to jednak akcje przeprowadzane przez drużynę gości były o wiele groźniejsze. Gospodarze w pierwszej połowie praktycznie nie stworzyli sobie klarownej okazji do zdobycia bramki.
Zaraz na początku drugiej połowy po krosowym podaniu z linii obrony na wychodzącego na czystą pozytcję Damiana X. ekipa z woli Batorskiej podwyższyła rezultat na 0-2. I wydawało się, że nic nie odbierze nam pewnego zwycięstwa. Nic bardziej mylnego. od Około 60 minuty to gospodarze przejeli inicjatywę i ich walka i gra do końca się opłaciły. Co prawda bramka na 1-2 została zdobyta nieprawidłowo, ale przy wyrównującej bramce zawiniła cała drużyna. Ostatnie 10 minut gry to już zwykła kopanina. Było to wynikiem dużego zmęczenia (zwłaszcza zawodników Batorego) i grze po zmroku przy sztucznym ośwetleniu, którego jakość pozostawała wiele do życzenia.
Teraz kilka dni odpoczynku, a w najbliższą niedzielę inauguracja C-klasy i DERBY z Dębem Zabierzów Bocheński, na które to serdecznie zapraszamy.

Porażka w Gdowie

MeczGdów - 19.08.2007 - Sparing / Seniorzy

Zagaje Gdów - BATORY Wola Batorska 3-0 (1-0)

Skład: Ogórek (A.Mleko) - Kobylarz, Dąbroś, Siwek, Mirek Xiński - Król (Maślaniec), Łub, Wieczorek, K.Kasprzyk - Sowiński, Mleko A.(Starosta).

Kolejny sparing ekipa Batorego pojechała rozegrać w Gdowie z miejscowym Zagajem.
Pierwsza połowa to dosyć wyrównane widowisko. Jednak to gospodarze prowadzili 1-0. W drugiej połowie w starciu z napastnikiem kontuzji nabawił się Sebastian Ogórek. Do bramki wrócił Arek Mleko, który niestety nie utrzymał formy strzeleckiej ze środy. Druga bramka padła po rajdzie napastnika Zagaja. Trzecia bramka po wybiciu piłki przez naszego bramkarza najlepszym refleksem wykazał się zawodnik gospodarzy.
Miejmy nadzieję, że podczas meczów mistrzowskich nie będzie takich problemów kadrowych.
W czwartek ostatni nasz sparing przed rozpoczęciem rozgrywek w Cikowicach z Orłem o godzinie 19.00.