Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Wniedzielę kolejny sparing

Informacja/OgłoszenieW najbliższą niedzielę (19.08.2007) w Gdowie drużyna Batorego Wola Batorska rozegra kolejny mecz kontrolny z miejscowym Zagajem. Bedzie to już 9 masz sparing przed inauguracją sezonu. A w pierwszej kolejce odrazu Derby z Dębem Zabierzów Bocheński....

Wybieramy logo!!!

Kolejny wygrany sparing

MeczNiedziela, 15.08.2007 - Branice - Sparing/Seniorzy

Złomex II Branice - BATORY Wola Batorska 4-6 (1-3)

Bramki: Mleko A. 3, Perez 3.

Skład: Ogórek S. ( Mleko A.) - Kobylarz, Dąbroś, Siwek, Krupski - Starosta, Perez, Łub, Król - Mleko A., P.Kasprzyk.

Mocno zdekompletowana drużyna Batorego wygrała kolejne sparingowe spotkanie! Tym razem ograliśmy na wyjeździe ekipę Złomexu II Branice. Całą drugą połowę grając w 10-tkę a od 70 minuty w 9-tkę, kiedy to Tomasz Król oświadczył że już "nie ma siły grać". Po pewnym czasie jednak dzielnie powrócił na plac boju. Kapitalną pierwszą połowę w ataku(!) rozegrał nasz etatowy bramkarz Arek Mleko zdobywając w pierwszych 45 minutach 3 bramki!. Kolejne trzy po przerwie dołożył Perez. Przy wszystkich 3 asystował mu Piotrek Kasprzyk.

--------------------------------------------------------------------------

W piątek Juniorzy i Trampkarze mają zebranie z nowym trenerem o godz. 17.00 . Gorąco zapraszamy. Liczna obecność wskazana jeśli nie obowiązkowa.

Druga porażka z Maszycanką

MeczWola Batorska - 12.08.2007 - Sparing/Seniorzy

BATORY Wola Batorska - Maszycanka Maszyce 4-5 (2-3)

Bramki: Sowiński, P.Kasprzyk, Cafar, Mleko A.(K).

Skład:Mleko A. - Frankiewicz, Dąbroś, Siwek, Kobylarz - Cafar, Wieczorek, Krom (Starosta), Król (D.Bochenek) - P.Kasprzyk, Sowiński.

Sędziował: Łukasz Łub

W niedzielne popołudnie nie powiódł się rewanż drużynie Batorego na Maszycance Maszyce. W drużynie gości katem dla nas był grający z numerem 3 "Krztoń", zdobywca 3 bramek (1 samobójczą bramkę strzelił Krzysztof Siwek). Nie mogliśmy sobie dać rady z upilnowaniem rosłego zawodnika z Maszyc, zwłaszcza przy stałych fragmentach gry.
Po ospałym początku w wykonaniu obu drużyn goście nagle po naszej niefrasobliwej grze w obronie prowadzili 0-2. W dalszej części spotkanie Batory przejął inicjatywę i udało się doprowadzić do remisu 2-2. Bramki zdobyli Sowiński i Cafar. Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem Maszycanka strzeliła kolejną bramkę i do szatni schodziliśmy przegrywając 2-3.
Jakieś 10 minut po przewie udało nam się po raz drugi w tym meczu wyrównać. Bramkę na 3-3 zdobył P. Kasprzyk. Po tej bramce przejęliśmy inicjatywę, jednak to goście po raz wtóry objęli prowadzenie. Na domiar złego kontuzji nabawił się A. Krom. Na 15 minut przed końcem Maszycanka zdobyła drugą bramkę w tej części gry i prowadziła 3-5. Rozmiary porażki zmniejszył wykorzystając rzut karny nasz bramkarz Arek Mleko (poszkodowanym był Cafar).
Druga porazka 4-5 z Maszycanką trochę w lepszym stylu, aczkolwiek gra w obronie to ciągle nasza bolączka. A już w najbliższą środę kolejny sparing ze Złomexem II Branice o godzinie 14.30.

Ciężko wywalczony remis w Cikowicach

Mecz09.08.2007 - Cikowice - Sparing / Seniorzy

Orzeł Cikowice - BATORY Wola Batorska 2-2 (2-2)

Bramki: Piotrek Kasprzyk 2

Skład:A. Mleko - Frankiewicz, Sondel, Siwek, Kobylarz- K.Kasprzyk, Wieczorek, Pasternak, Krol - Zasadni, P.Kasprzyk.

Sedziował: Łukasz Łub.

W kolejnym spraingowym meczu z cyklu przygotowań do nowego sezonu druzyna seniorów Batorego pojechała na mecz do Cikowic. Na boisku Orła (A-klasa bocheńska) ostatecznie padł remis 2-2. Wynik bardzo dobry tym bardziej że od 5 minuty graliśmy do końca meczu w 10-tkę, gdyz kontuzji doznał Darek Pasternak a nie było juz nikogo aby go zmienił.
Wynik został ustalony w pierwszych 25 minutach. Dwukrotnie drużyna Batorego obejmowała w tym meczu prowadzenie, jednak gospodarze za każdym razem szybko wyrównywali bo dwóch naszych głupich błędach w obronie. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył Piotrek Kasprzyk przy których asystował dwukrotnie Dominik Zasadni. Gdyby ten drugi zachował trochę więcej zimnej krwi w końcówce meczu (100%- okazja) mogliśmy zapewnić sobie zwycięstwo. W drugiej połowie ekipa Orła osiągneła przewagę jednak dzięki dobrej asekuracji i uważnej grze "dowieźliśmy" korzystmy wynik do końca meczu.

A już w najbliższą niedzielę kolejny już siódmy mecz sparingowy. Naszym przeciwniekiem już poraz drugi będzie drużyna Maszycanki Maszyce, w której występuje znajomu nam Sebastain Ogórek. Mecz ropocznie się o godzinie 17.00. Gorąco zapraszamy najwierniejszych kibiców.

Sparing z Orłem Cikowice

Informacja/OgłoszenieW najbliższy czwartek drużyna BATORY Wola Batorska rozegra sparingowe spotkanie w Cikowicach z miejscowym Orłem na codzień występującym w A-klasie bocheńskiej. Wyjazd z pod gimnazjum o 17.45 a mecz rozpocznie się o 19.00.

*********

Dzisiaj ustalanie terminarzy juniorów. Wieczorkiem będzie na stronce nowy terminarz.

Mecz05.08.2007 - Niedziela - Liplas - Sparing / Seniorzy

Gryf Wiatowice - BATORY Wola Batorska 3-6 (1-3)

Bramki: Piotr Kasprzyk 4, Dariusz Cieśla 2

Skład: A.Mleko - Frankiewicz, Siwek, Sondel, K.Kasprzyk - Starosta (Gracz), Krom, Cieśla, Król - P.Kasprzyk, Flak.

Sędziował: Łukasz Łub.

W piątym już sparingu  wprzygotowaniach do sezonu ekipa Batorego odniosła kolejne zwycięstwo. Tym razem nad spadkowiczem z B-klasy drużyną Gryfu Wiatowice. Wynik duży wręcz hokejowy ale i tak nie odzwierciedla nawet połowy niewykorzystanych sytuacji. Gdyby nie dobra dyspozycja bramkarza teamu naszego przeciwnika oraz fakt że w zdekompletowanym kadrowo Gryfie grało dwóch "naszych" (Cafar, Pasternak)wynik mógł być jeszcze większy.Mecz rozpoczął się dla nas niepomyślnie, gdyż na początku zawodów po seryjnych błędach w obronie i głupio straconej bramce przegrywaliśmy 1-0. W kolejnych pięci minutach Gryf niewykorzysatł jescze dwóch stuprocentowych sytuacji i to się na nich zemściło. Od około 20 minuty Batory stosując pressing i krycie na całym boisku przejął inicjatywę. Zaowocowało to zdobyciem 3 bramek a mogło ich być sporo więcej.
Po przerwie rysowała się nadal lekka przewaga gości. Dzięki dobrej spokojnej i mądrej grze zespołu kontrolowaliśmy przebieg spotkania strzelając kolejne bramki. Nie ustrzeglismy się błędów w obronie co sromotnie wykorzystali wiatowiczanie, jednak to było zdecydownie za mało na ekipe Batorego. Pod koniec spotkania, kiedy graczom z Woli Batorskiej brakowało już sił, zarysowąła się przewaga Gryfu. Jednak nie przyniosła im ona żadnej korzyści bramkowej.
Po niezłych zawodach zasłużenie mecz wygrała ekipa gości. Dzięki ambitnej grze i walce całej drużyny. Mecz był rozgrywany na boisku w Liplasie. Bardzo dobrze całe spotkanie sędziował nasz zawodnik Łukasz Łub.

Kolejny sparing

Informacja/OgłoszenieW niedzielę o godzinie 17.00 drużyna Batorego Wola Batorska rozegra kolejny sparing. Z kim tego jeszcze nie wiadomo, gdyż doszło do nieporozumienia i zakontraktowane zostały 2 różne mecze na dwóch różnych stadionach i w dodatku o o tej samej porze. Jeden miałby sie odbyć w Woli Batorskiej i przeciwnikiem naszej drużyny mieliby być nasi Oldboje,a drugi mecz miałby być rozegrany w Wiatowicach z miejscowym ze spadkowiczem z B-klasy - Gryfem.
*************

Gramy jednak z Gryfem. Odjazd busa o 15.45....

Wygrana w Nieszkowicach

Mecz28.07.2007 - Nieszkowice / Sparing

Polanka Nieszkowice - Batory Wola Batorska 1-5 (0-2)

Bramki: Krom 3, K.Kasprzyk, Zasadni.

Skład: Mleko A. - Kobylarz, Siwek, Dąbroś, Wieczorek - Król, (Łub), Krom, Kasprzyk P., Kasprzyk K. - Flak, Zasadni .

W pierwszej połowie przeważali goście, jednak brakowało wykończenia akcji. Wiele sytuacji mieli A.Flak i Dominik Zasadni, jednak worek z bramkami otworzył dopiero "Kojot" po błędzie obrony gospodarzy. Drugą bramkę dla naszych a swoją pierwszą w meczu zdobył z rzutu karnego Andrzej Krom. Gospodarze sporadycznie przechodzili pod bramkę Batorego, nie stwarzając praktycznie większego zagrożenia.
Druga połowa rozpoczęła sie od agresywnej ofensywy Polanki i juz w pierwszych minutach przyniosla ona bramke, po błędzie obrońców Batorego. Jednak to wszystko na co bylo stać w tym dniu piłkarzy z Nieszkowic. Goście w chwile później podwyższyli wynik na 1:3 za sprawą pięknej bramki Kroma, który niedługo cieszył sie ze zdobycia hat-tricka po dość szczęśliwej bramce zdobytej 'główką'. Wynik spotkania ustalił Zasadni, który po okiwaniu bramkarza pewnie poslał piłkę do bramki gospodarzy. Był to jego pierwszy gol w oficjalnym meczu Batorego, oby tak dalej! Na szczególną uwagę zasługuje rosnąca forma naszych strzelców, którzy radzą sobie coraz lepiej.. oby tak było przez cały sezon :D
/Relacja dzięki informacjom i uprzejmości naszej defensywy/

Zdjęcia

Informacja/OgłoszenieW najbliższą sobotę o godzinie 17.00 na boisku w Wyżycach drużyna seniorów Batorego Wola Batorska rozegra kolejny kontrolny mecz. Czwarty już sparing w przygotowaniach do sezonu 2007/08 zostanie rozegrany z tamtejszą Polonią Wyżyce. Jest to drużyna ze środka B-klasy bocheńskiej. W ostatnim sezonie szło im lepiej o dziwo na wyjazdach co można zobaczyć tutaj . Odległość z naszej miejscowości to około 22 km co można zobaczyć tutaj . Więcej informacji w Shoutboxie w poście Hipka :)) . Ustalono już terminarz C-klasy seniorów. Od razu w pierwszej kolejce mamy długo oczekiwane Derby:)).

Porażka z Maszycanką w sparingu.

Mecz22.07.2007- Niedziela - Wola Batorska

BATORY Wola Batorska - Maszycanka Maszyce 0-3 (0-1,0-1,0-1)

Skład: A. Mleko- Wieczorek, Siwek , Dąbroś, Kobylarz - Król, Krom, Perez, Zasadni (Frankiewicz) - P.Kasprzyk, Sowiński.

Sedziował: Łub Łukasz

W sparingu numer 3 zawodnikom Batorego przyszło się zmierzyć z drużyną Maszycanki Maszyce, która również grywa na codzien w C-klasie krakowskiej. Na mecz składały się trzy tercje grane po 30 minut. Niestety nasi zawodnicy mieli dzisiaj słabszy dzień i ulegli  lepiej dysponowanej ekipie gości 0-3.

Sparing nr 3

Informacja/OgłoszenieW niedzielę (22.07.2007) o godzinie 18.00 odbędzie się trzeci sparing na boisku w Woli Batorskiej. Przeciwnikiem drużyny Batorego będzie Maszycanka Maszyce grająca w C-klasie krakowskiej gr.1. Idzie im tak całkiem dobrze, co można zobaczyć tutaj . Gorąco zapraszamy najwierniejszych kibiców.