Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Terminarz I Drużyny - 2014/2015 - A-klasa

  • Sezon 2006/2007
  • Sezon 2007/2008
  • Sezon 2008/2009
  • Sezon 2009/2010
  • Sezon 2010/2011
  • Sezon 2011/2012
  • Sezon 2012/2013
  • Sezon 2013/2014

  • **** ****
    1. 23.08.2014-Sb 17.30 Wilga Golkowice - Nadwiślanka Nowe Brz. 1-0
    23.08.2014-Sb 17.30 Wilga Koźmice Wlk. - Iskra Zakrzów 2-3
    23.08.2014-Sb 17.30 Wieliczanka Wiel. - Piast Łapanów 3-4
    24.08.2014-Nd 17.30 Zryw Szarów - BATORY Wola Batorska 4-0
    24.08.2014-Nd 17.30 Wiarusy Igołomia - Piłkarz Podłęże 0-4
    24.08.2014-Nd 17.30 Węgrzcanka W.W. - Sparta Winiary 1-5
    24.08.2014-Nd 17.30 Tagowianka Targ. - Strażak Kokotów 5-1
    2. 27.08.2014-Śr 18.00 BATORY Wola Batorska - Strażak Kokotów 0-2
    27.08.2014-Śr 18.00 Piłkarz Podłęże - Węgrzcanka Węgrzce Wlk. 1-1
    27.08.2014-Śr 18.00 Iskra Zakrzów - Wilga Golkowice 1-0
    27.08.2014-Śr 18.00 Zryw Szarów - Wilga Koźmice Wlk. 1-1
    16.11.2014-Śr 13.00 Piast Łapanów - Wiarusy Igołimia 4-0
    27.08.2014-Śr 18.00 Sparta Winiary - Targowianka Targ. 0-1
    27.08.2014-Śr 18.00 Nadwiślanka Nowe B. - Wieliczanka Wiel. 2-4
    3. 30.08.2014-Sb 17.00 Wieliczanka Wiel. - Iskra Zakrzów 2-7
    30.08.2014-Sb 17.00 Wilga Golkowice - Zryw Szarów 4-5
    31.08.2014-Nd 17.00 Wilga Koźmice Wlk. - BATORY Wola Batorska 1-0
    31.08.2014-Nd 17.00 Nadwiślanka Nowe B. - Wiarusy Igołomia 2-2
    31.08.2014-Nd 17.00 Węgrzcanka Węgrzce Wlk. - Piast Łapanów 0-4
    31.08.2014-Nd 17.00 Strażak Kokotów - Sparta Winiary 1-0
    31.08.2014-Nd 17.00 Tagowianka Targ. - Piłkarz Podłęże 3-1
    4. 06.09.2014-Sb 16.00 Wilga Koźmice Wlk. - Wilga Golkowice 2-1
    06.09.2014-Sb 17.00 BATORY Wola Batorska - Sparta Winiary 3-2
    07.09.2014-Nd 17.00 Piast Łapanów - Targowianka Targ. 2-2
    07.09.2014-Nd 17.00 Piłkarz Podłęże - Strażak Kokotów 5-0
    07.09.2014-Nd 17.00 Zryw Szarów - Wieliczanka Wiel. 1-1
    07.09.2014-Nd 17.00 Nadwiślanka N.B. - Węgrzcanka Węgrzce Wlk. 0-1
    07.09.2014-Nd 17.30 Iskra Zakrzów - Wiarusy Igołomia 4-1
    5. 13.09.2014-Sb 16.30 Wieliczanka Wiel. - Wilga Koźmice Wlk. 2-4
    13.09.2014-Sb 16.30 Wilga Golkowice - BATORY Wola Batorska 12-1
    13.09.2014-Sb 16.30 Strażak Kokotów - Piast Łapanów 4-4
    13.09.2014-Sb 16.30 Sparta Winiary - Piłkarz Podłęże 4-3
    14.09.2014-Nd 16.30 Węgrzcanka Węgrzce Wlk. - Iskra Zakrzów 0-1
    14.09.2014-Nd 16.30 Wiarusy Igołomia - Zryw Szarów 5-1
    14.09.2014-Nd 16.30 Tagowianka Targ. - Nadwiślanka Nowe B. 3-3
    6. 20.09.2014-Sb 16.30 Wilga Koźmice Wlk. - Wiarusy Igołomia 1-3
    20.09.2014-Sb 16.30 BATORY Wola Batorska - Piłkarz Podłęże 1-2
    20.09.2014-Sb 16.30 Zryw Szarów - Węgrzcanka W.W. 4-3
    20.09.2014-Sb 16.30 Wilga Golkowice - Wieliczanka Wiel. 3-6
    21.09.2014-Nd 16.00 Iskra Zakrzów - Targowianka Targ. 0-3
    21.09.2014-Nd 16.30 Nadwiślanka N.B. - Strażak Kokotów 4-1
    12.11.2014-Wt 13.30 Piast Łapanów - Sparta Winiary 1-4
    7. 27.09.2014-Sb 16.00 Wieliczanka Wiel. - BATORY Wola Batorska 5-3
    27.09.2014-Sb 15.00 Węgrzcanka Węgrzce Wlk. - Wilga Koźmice Wlk. 2-4
    28.09.2014-Nd 16.00 Strażak Kokotów - Iskra Zakrzów 1-0
    28.09.2014-Nd 16.00 Sparta Winiary - Nadwiślanka N.B. 2-1
    28.09.2014-Nd 16.00 Piłkarz Podłęże - Piast Łapanów 1-0
    28.09.2014-Nd 16.00 Wiarusy Igołomia - Wilga Golkowice 10-0
    28.09.2014-Nd 16.00 Tagowianka Targ. - Zryw Szarów 7-0
    8. 04.10.2014-Sb 16.00 Wilga Koźmice Wlk. - Targowianka Targ. 0-2
    04.10.2014-Sb 16.00 BATORY Wola Batorska - Piast Łapanów 5-2
    04.10.2014-Sb 16.00 Wilga Golkowice - Węgrzcanka W.W. 1-2
    04.10.2014-Sb 16.00 Wiarusy Igołomia - Wieliczanka Wiel. 2-2
    05.10.2014-Nd 16.00 Iskra Zakrzów - Sparta Winiary 2-3
    05.10.2014-Nd 16.00 Nadwiślanka N.B. - Piłkarz Podłęże 2-0
    05.10.2014-Nd 16.00 Zryw Szarów - Strażak Kokotów 4-2
    9. 11.10.2014-Sb 15.30 Sparta Winiary - Zryw Szarów 0-3
    12.10.2014-Nd 15.30 Wiarusy Igołomia - BATORY Wola Batorska 5-2
    12.10.2014-Nd 15.30 Strażak Kokotów - Wilga Koźmice Wlk. 1-0
    12.10.2014-Nd 15.30 Piast Łapanów - Nadwiślanka N.B. 9-0
    12.10.2014-Nd 15.30 Piłkarz Podłęże - Iskra Zakrzów 3-1
    12.10.2014-Nd 15.30 Targowianka Targ. - Wilga Golkowice 7-0
    12.10.2014-Nd 15.30 Węgrzcanka W.W. - Wieliczanka Wiel. 5-3
    10. 18.10.2014-Sb 15.00 Wieliczanka Wiel. - Targowianka Targ. 0-1
    18.10.2014-Sb 15.00 BATORY Wola Batorska - Nadwiślanka Nowe B. 3-4
    18.10.2014-Sb 15.00 Wilga Golkowice - Strażak Kokotów 0-3 walk.
    19.10.2014-Nd 16.00 Wiarusy Igołomia - Węgrzcanka W.W. 1-4
    19.10.2014-Nd 15.00 Iskra Zakrzów - Piast Łapanów 2-4
    19.10.2014-Nd 15.00 Zryw Szarów - Piłkarz Podłęże 4-2
    19.10.2014-Nd 15.00 Wilga Koźmice Wlk. - Sparta Winiary 3-1
    11. 26.10.2014-Nd 15.00 Sparta Winiary - Wilga Golkowice 1-1
    26.10.2014-Nd 15.00 Węgrzcanka W.W. - BATORY Wola Batorska 6-1
    26.10.2014-Nd 15.00 Strażak Kokotów - Wieliczanka Wiel. 2-0
    26.10.2014-Nd 15.00 Piast Łapanów - Zryw Szarów 1-0 w Szarowie
    26.10.2014-Nd 15.00 Piłkarz Podłęże - Wilga Koźmice Wlk. 2-1
    26.10.2014-Nd 15.00 Targowianka Targ. - Wiarusy Igołomia 2-0
    26.10.2014-Nd 15.00 Nadwiślanka Nowe B. - Iskra Zakrzów 2-1
    12. 02.11.2014-Nd 14.00 Wieliczanka Wiel. - Sparta Winiary 2-1
    02.11.2014-Nd 14.00 BATORY Wola Batorska - Iskra Zakrzów 3-5
    02.11.2014-Nd 14.00 Wilga Golkowice - Piłkarz Podłęże 0-2
    02.11.2014-Nd 14.00 Wiarusy Igołomia - Strażak Kokotów 1-2
    02.11.2014-Nd 14.00 Wilga Koźmice Wlk. - Piast Łapanów 2-1
    02.11.2014-Nd 14.00 Zryw Szarów - Nadwiślanka Nowe Brz. 7-1
    02.11.2014-Nd 14.00 Węgrzcanka W.W. - Targowianka Targ. 3-1
    13. 08.11.2014-Sb 13.30 Sparta Winiary - Wiarusy Igołomia 2-3
    08.11.2014-Sb 13.30 Piłkarz Podłeże - Wieliczanka Wiel. 1-1
    08.11.2014-Sb 13.30 Iskra Zakrzów - Zryw Szarów 3-5
    09.11.2014-Nd 13.30 Piast Łapanów - Wilga Golkowice 7-2
    09.11.2014-Nd 13.30 Targowianka Targ. - BATORY Wola Batorska 2-1
    09.11.2014-Nd 13.30 Strażak Kokotów - Węgrzcanka W.W. 1-1
    09.11.2014-Nd 13.30 Nadwiślanka Nowe B. - Wilga Koźmice Wlk. 4-2
    14. 21.03.2015-Sb 14.30 BATORY Wola Batorska - Zryw Szarów 1-3
    22.03.2015-Nd 14.00 Piłkarz Podłeże - Wiarusy Igołomia 3-3
    22.03.2015-Nd 13.30 Iskra Zakrzów - Wilga Koźmice Wlk. 0-1
    22.03.2015-Nd 13.00 Piast Łapanów - Wieliczanka Wiel. 4-0
    22.03.2015-Nd 14.00 Strażak Kokotów - Targowianka Targ. 1-1
    22.03.2015-Nd 11.00 Sparta Winiary - Węgrzcanka W.W. 0-3
    22.03.2015-Nd 14.30 Nadwiślanka Nowe B. - Wilga Golkowice 3-1
    15. 28.03.2015-Sb 15.00 Wieliczanka Wiel. - Nadwiślanka Nowe Brz. 2-1
    29.03.2015-Nd 15.00 Targowianka Targ. - Sparta Winiary 4-0
    29.03.2015-Nd 15.00 Wilga Koźmice Wlk. - Zryw Szarów 3-2
    29.03.2015-Nd 11.00 Wilga Golkowice - Iskra Zakrzów 3-1
    29.03.2015-Nd 15.00 Strażak Kokotów - BATORY Wola Batorska 5-1
    29.03.2015-Nd 13.30 Węgrzcanka W.W. - Piłkarz Podłęże 1-1
    29.03.2015-Nd 15.00 Wiarusy Igołomia - Piast Łapanów 2-5
    16. 04.04.2015-Sb 15.30 BATORY Wola Batorska - Wilga Koźmice Wlk. 3-1
    04.04.2015-Sb 15.00 Piłkarz Podłeże - Targowianka Targ. 0-2
    04.04.2015-Sb 15.00 Iskra Zakrzów - Wieliczanka Wiel. 0-2
    04.04.2015-Sb 15.00 Piast Łapanów - Węgrzcanka W.W. 0-3
    04.04.2015-Sb 15.00 Sparta Winiary - Strażak Kokotów 0-2
    04.04.2015-Sb 15.30 Wiarusy Igolomia - Nadwiślanka Nowe Brz. 4-3
    04.04.2015-Sb 15.30 Zryw Szarów - Wilga Golkowice 4-1
    17. 11.04.2015-Sb 16.00 Sparta Winiary - BATORY Wola Batorska 0-3
    11.04.2015-Sb 16.00 Wieliczanka Wiel. - Zryw Szarów 1-2
    12.04.2015-Nd 11.00 Wilga Golkowice - Wilga Kożmice Wlk. 7-4
    12.04.2015-Nd 16.00 Wiarusy Igołomia - Iskra Zakrzów 5-1
    12.04.2015-Nd 16.00 Strażak Kokotów - Piłkarz Podłęże 1-1
    12.04.2015-Nd 16.00 Węgrzcanka W.W. - Nadwiślanka Nowe Brz. 4-2
    12.04.2015-Nd 16.00 Targowianka Targ. - Piast Łapanów 0-0
    18. 18.04.2015-Sb 16.00 BATORY Wola Batorska - Wilga Golkowice 1-4
    19.04.2015-Nd 16.00 Piłkarz Podłeże - Sparta Winiary 4-0
    19.04.2015-Nd 16.00 Iskra Zakrzów - Węgrzcanka W.W. 0-5
    19.04.2015-Nd 16.00 Piast Łapanów - Strażak Kokotów 2-1
    19.04.2015-Nd 16.00 Wilga Koźmice Wlk. - Wieliczanka Wiel. 2-1
    19.04.2015-Nd 16.00 Zryw Szarów - Wiarusy Igolomia 2-1
    19.04.2015-Nd 16.00 Nadwiślanka Nowe Brz. - Targowianka Targ. 1-4
    19. 25.04.2015-Sb 16.30 Sparta Winiary - Piast Łapanów 2-1
    25.04.2015-Sb 16.00 Wieliczanka Wiel. - Wilga Golkowice 1-3
    26.04.2015-Nd 16.00 Piłkarz Podłęże - BATORY Wola Batorska 2-0
    26.04.2015-Nd 16.30 Wiarusy Igołomia - Wilga Koźmice Wlk. 4-1
    26.04.2015-Nd 16.00 Strażak Kokotów - Nadwiślanka Nowe Brz. 7-1
    26.04.2015-Nd 16.30 Węgrzcanka W.W. - Zryw Szarów 2-1
    26.04.2015-Nd 16.30 Targowianka Targ. - Iskra Zakrzów 4-0
    20. 30.04.2015-Cz 17.00 Zryw Szarów - Targowianka Targ. 6-1
    01.05.2015-Pt 17.00 BATORY Wola Batorska - Wieliczanka Wiel. 2-1
    02.05.2015-Sb 17.00 Wilga Koźmice Wlk. - Węgrzcanka W.W. 1-3
    03.05.2015-Nd 17.00 Piast Łapanów - Piłkarz Podłęże 1-0
    03.05.2015-Nd 11.00 Wilga Golk. - Wiarusy Igołomia 2-1
    03.05.2015-Nd 17.00 Iskra Zakrzów - Strażak Kokotów 3-0
    03.05.2015-Nd 17.00 Nadwiślanka Nowe Brz. - Sparta Winiary 3-3
    21. 09.05.2015-Sb 17.30 Sparta Winiary - Iskra Zakrzów 0-1
    09.05.2015-Sb 17.30 Wieliczanka Wiel. - Wiarusy Igołomia 3-6
    09.05.2015-Sb 17.00 Piłkarz Podłęże - Nadwiślanka Nowe Brz. 2-0
    10.05.2015-Nd 17.00 Piast Łapanów - BATORY Wola Batorska 4-3
    10.05.2015-Nd 17.00 Strażak Kokotów - Zryw Szarów 1-2
    10.05.2015-Nd 17.30 Węgrzcanka W.W. - Wilga Golkowice 2-1
    10.05.2015-Nd 17.30 Targowianka Targ. - Wilga Koźmice Wlk. 2-0
    22. 16.05.2015-Sb 17.30 Wieliczanka Wiel. - Węgrzcanka W.W. 1-4
    16.05.2015-Sb 17.30 BATORY Wola Batorska - Wiarusy Igołomia 4-2
    16.05.2015-Sb 17.30 Wilga Koźmice Wlk. - Strażak Kokotów 2-5
    17.05.2015-Nd 11.00 Wilga Golk. - Targowianka Targ. 1-2
    17.05.2015-Nd 17.00 Nadwiślanka Nowe Brz. - Piast Łapanów 2-2
    17.05.2015-Nd 16.00 Iskra Zakrzów - Piłkarz Podłęże 1-1
    17.05.2015-Nd 17.30 Zryw Szarów - Sparta Winiary 4-2
    23. 23.05.2015-Sb 17.30 Sparta Winiary - Wilga Koźmice Wlk. 3-1
    24.05.2015-Nd 17.30 Węgrzcanka W.W. - Wiarusy Igołomia 0-2
    24.05.2015-Nd 17.00 Piłkarz Podłęże - Zryw Szarów 0-3
    24.05.2015-Nd 17.00 Nadwiślanka Nowe Brz. - BATORY Wola Batorska 4-4
    24.05.2015-Nd 17.30 Strażak Kokotów - Wilga Golkowice 4-3
    24.05.2015-Nd 16.00 Piast Łapanów - Iskra Zakrzów 4-2
    24.05.2015-Nd 17.30 Targowianka Targ. - Wieliczanka Wiel. 4-0
    24. 20.05.2015-Sb 18.00 Wieliczanka Wiel. - Strażak Kokotów 3-4
    30.05.2015-Sb 18.00 BATORY Wola Batorska - Węgrzcanka Węgrzce Wlk. 1-2
    30.05.2015-Sb 18.00 Wilga Koźmice Wlk. - Piłkarz Podłęże 2-2
    30.05.2015-Sb 17.00 Iskra Zakrzów - Nadwiślanka Nowe Brz. 0-2
    31.05.2015-Nd 17.00 Piast Łapanów - Zryw Szarów 1-3
    31.05.2015-Nd 17.30 Wiarusy Igołomia - Targowianka Targ. 0-1
    31.05.2015-Nd 11.00 Wilga Golkowice - Sparta Winiary 2-2
    25. 07.06.2015-Nd 18.00 Sparta Winiary - Wieliczanka Wiel. 0-1
    07.06.2015-Nd 18.00 Strażak Kokotów - Wiarusy Igołomia 7-2
    07.06.2015-Nd 18.00 Piłkarz Podłęże - Wilga Golkowice 3-0
    07.06.2015-Nd 18.00 Iskra Zakrzów - BATORY Wola Batorska 3-0
    07.06.2015-Nd 18.00 Nadwiślanka Nowe Brz. - Zryw Szarów 0-3
    07.06.2015-Nd 18.00 Piast Łapanów - Wilga Koźmice Wlk. 3-2
    07.06.2015-Nd 18.00 Targowianka Targ. - Węgrzcanka Węgrzce Wlk. 3-1
    26. 13.06.2015-Sb 17.00 Wieliczanka Wiel. - Piłkarz Podłęże 2-2
    13.06.2015-Sb 17.00 BATORY Wola Batorska - Targowianka Targ. 3-2
    13.06.2015-Sb 17.00 Wilga Koźmice Wlk. - Nadwiślanka Nowe Brz. 4-0
    13.06.2015-Sb 17.00 Węgrzcanka Węgrzce Wlk. - Strażak Kokotów 4-3
    13.06.2015-Sb 17.00 Zryw Szarów - Iskra Zakrzów 4-0
    13.06.2015-Sb 17.00 Wiarusy Igołomia - Sparta Winiary 2-2
    13.06.2015-Sb 17.00 Wilga Golkowice - Piast Łapanów 1-3

    Poleć tą stronę
    Podziel się z innymi: Facebook Google
    URL:
    HTML:

    Komentarze

    Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

    Dodaj komentarz

    Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

    Oceny

    Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
    Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

    Brak ocen. Może czas dodać swoją?
    Wygenerowano w sekund: 0.03
    860,804 unikalne wizyty